akcesoria motocyklowe warszawa

Akcesoria motocyklowe – czeka je ewolucja?

Nie da się ukryć, że motocykl jest na tyle malowniczym i romantycznym sprzętem, że wielu ridersów ceni sobie dobry wygląd i efekciarskie gadżety. Czasem faktycznie pomagają w jeździe, czasem to czyste bajeranctwo, faktem jest jednak, że w modzie są akcesoria motocyklowe.

Warszawa - tutaj szczególnie wyraźnie widać naturę wielu motocyklistów, którzy prześcigają się w poszukiwaniach jak najciekawszego stylu. Kaski stylizowane na czachy, koszulki z fantazyjnymi logo, google w interesujących oprawkach. To te bardziej kolorowe i zwykle mnie użyteczne, ale za to dające wiele satysfakcji dodatki. Do tych interesujących ze względu na oferowaną pogodę na pewno należą zestawy wyciszające hałas (pod kask) czy dające ciepło i ochronę kurtki.

Branża idzie z duchem czasu więc nikogo nie dziwią specjalne pendrive’y lub mierniki prędkości. Za niedługo kaski naszpikowane elektroniką umożliwiającą nagrywanie jazdy, identyfikację trasy lub odtwarzanie muzyki pewnie nie będą niczym wyjątkowym jako akcesoria motocyklowe.

Warszawa to oczywiście zaledwie jedno z wielu miejsc, gdzie mamy do czynienia z takim procesem. Czy futurystyczne wizje przerosną nasze oczekiwania i motocykliści zaczną używać sprzętów przypominających naszpikowane cudami techniki machiny rodem z japońskich animacji? Przepowiadanie przyszłości to trudne zadanie, wydaje się jednak że w tym wypadku dość intuicyjnie można przewidzieć bieg spraw. Jeśli nie pójdzie za tym bezmyślność skutkująca większą ilością wypadków, to nie będzie to nic złego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>