Skutery Kymco – wytrzymałość i niezawodność!

kymcoKymco to tajwańska firma produkująca skutery, która coraz śmielej radzi sobie na polskim rynku. Jeżeli szukamy solidnego pojazdu do poruszania się po zakorkowanych miastach, a nie chcemy na ten cel wydać majątku, powinniśmy zainteresować się ofertą tego producenta. Skutery Kymco poddawane są licznym testom bezpieczeństwa oraz takim, które mają na celu sprawdzanie wytrzymałości pojazdu. Wszystko to, aby wyeliminować potencjalne wady. Tajwański producent wie, jak ważny jest design i z tego powodu przykłada ogromną wagę do tego elementu. Jakość i niezawodność to dewiza tej marki.

Na szeroką ofertę procenta składają się skutery, maxi skutery, quady oraz pojazdy o pojemności 125ccm. Świadczy to o wysokiej pozycji i ciągłym rozwoju tego producenta na rynku motocyklowym. Jak już wspomniano, skutery Kymco charakteryzują się świetnym designem. Bardzo dobrze prezentuje się model Agility RS Naked – jego dynamiczna sylwetka oraz sportowy styl spodobają się w szczególności młodym ludziom. Ten pojazd dostępny jest w dwóch warianatch kolorystycznych – białym i czarnym.

skutery kymcoDla pań oraz panów, którzy ponad wszystko cenią sobie elegancję, Kymco oferuje Like 50. Jego sylwetka nawiązuje dialog z klasycznym projektami włoskich producentów. Styl retro jest w ostatnim czasie popularny, więc nie dziwi spora ilość chętnych na ten model. Dzięki tylnemu kufrowi oraz schowkowi umieszczonemu w przedniej części pojazdu możemy tym skuterem przewieźć naprawdę sporo drobiazgów. Dwusuwowy silnik zapewnia dynamiczną i komfortową jazdę po zatłoczonych miastach.

Skutery Kymco to pojazdy, z których często korzystają kurierzy i dostawcy przedmiotów o małych gabarytach. Specjalnie z myślą o tej grupie odbiorców tajwański producent zaprojektował model Agility Carry. W tym pojeździe zastosowano bardzo ciekawe rozwiązanie pozwalające na montowanie ładunku nad przednim kołem. Konstrukcja pojazdu pozwala na różnorodne możliwości przewożenia towaru. Niezwykle dynamiczną jazdę zapewnia ekonomiczna 4-suwowa jednostka. Dzięki połączeniu czerni z bielą pojazd ten wygląda bardzo korzystnie i nowocześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>