Galaxy po liftingu

Pełnowymiarowy van Forda zyskał zupełnie nową stylistykę. Galaxy przeszedł face lifting, przednia część różni się teraz dość zauważalnie, model nadal jednak nawiązuje do poprzednich generacji. Co nowego wnosi w stosunku do swego poprzednika Galaxy 2015?

Nowy Ford Galaxy 2015 zainteresował nas od razu i tym, co od razu zwróciło uwagę, była jego odmieniona, świeża stylistyka przedniej części. Designerskie i nowoczesne reflektory w technologii Full LED adaptują się do ukształtowania drogi i do nadjeżdżających z naprzeciwka pojazdów. Zmieniają oblicze znanego do tej pory vana.

Z tyłu nie ma już tak dużych różnic w stosunku do poprzednika. Również są nowe lampy, jednak całość prezentuje się bardzo podobnie i możemy już wyraźnie zauważyć, że to Ford Galaxy. Największe zmiany model przeszedł wewnątrz. Jest to zatem lifting porównywalny z tym, który przeszedł Focus.

W środku znalazła się dodatkowa przestrzeń nad głowami pasażerów. Model wyposażony został w innowacyjny system składania i rozkładania foteli w trzecim rzędzie, zwiększający komfort podróżowania w segmencie. Fotele przednie także mają poprawiony systemem regulacji, a dodatkowo 11-punktowy system masażu. Nowy Galaxy ma również odświeżoną deskę rozdzielczą z zestawem multimediów oraz wskaźników. Wartościową funkcją jest inteligentny tempomat rozpoznający znaki drogowe i ograniczający według ich wskazań prędkość jazdy. Samochód jest wyposażony w system antykolizyjny.

Nowe jest zawieszenie tylne i adaptacyjny układ kierowniczy. Zwiększony został skok zawieszenia, a alternatywnie w tylnej osi pojawia się nowy układ samopoziomujący. Zmodyfikowana została gama silnikowa z dwóch jednostek benzynowych i dwóch diesli. Jak przyjął się nowy Ford Galaxy? Warszawa przywitała z entuzjazmem już pierwsze wzmianki na jego temat. Wygląda na to, że sprzedaż vana przewyższy tę, którą osiągnął z początku jego poprzednik.

Jesteś zainteresowany nowymi modelami Forda? Szukaj ich u autoryzowanych dealerów. Mieszkańcom Warszawy polecamy ofertę Ursyn Car dostępną pod adresem www.ursyncar.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>