ford transit

Gabaryty z jakością

To zwyczajna nieprawda, kiedy próbują nam przedstawiać forda transita jako tego, który przydaje się do firm, do przewozu osób i… tyle właściwie. Jako zwolenniczka marki ford muszę stanąć w obronie tego nieco większego pojazdu, który swoją kubaturą zostać sprowadzony do określonej szufladki, ale blefem jest, że tylko w tych przestrzeniach może się w pełni spełniać.

Tak powiedzą z pewnością wszyscy Ci, którzy nie widzieli nowego forda transit, który obecnie bardziej przypomina wózek na sportowe wypady, oczywiście patrząc na samą maskę. Wydłużony tył mówi, że jednak do czegoś innego stworzono tego dostawczaka, więc nie ma się co kłócić.

Spotykany jako kilkunastosoobowy autobus, ale również w wersji trzydrzwiowej ford transit to dziś już siódma generacja, która możemy spotkać na drogach od 1953 roku. To chyba najpopularniejszy pojazd w tej klasie na świecie i na pewno najczęściej kupowany wóz w tym segmencie w Europie.

Nazwa – Transit przyjęła się do tego stopnia, że niejednokrotnie mamy do czynienia z określaniem innych powiększonych wozów tym mianem. Dla forda to z pewnością niebywały sukces, jaki osiągnęli na przestrzeni lat i niesłychana renoma. W 2001 i w 2007 roku niniejszy model zdobył tytuł Van of the Year.

Ford transit to nie tylko szansa na przewiezienie nieco więcej na pace, czy też na pozostałych siedzeniach, ale to również niespotykany komfort prowadzenia pojazdu, z doskonale modyfikowalnym fotelem i masą znajdujących się w zasięgu ręki przycisków.

Zadając kłam stereotypom czasem mam okazję jeździć niniejszym wozem ot tak, wcale nie muszę mieć z tyłu dodatkowych pasażerów, ani też jakichś super mega zakupów z tyłu. I co, można? Oczywiście, że tak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>